DCM24AP280M320A50
VicorVicor
DCM24AP280M320A50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCM24AP280M320A50
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 320W
Ngā Rauemi: 1.DCM24AP280M320A50.pdf2.DCM24AP280M320A50.pdf3.DCM24AP280M320A50.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 290 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 290 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCM24AP280M320A50
Tau Wae DCM24AP280M320A50 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 320W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.52" L x 0.90" W x 0.29" H (38.7mm x 22.8mm x 7.3mm)
Raupapa VI Chip® DCM® Mana (Watts) 320W
Packaging Tray Paa / Case 9-DIP Module
Ētahi Ingoa 1102-5451
DCM24AP280T320A50
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
He pai 93.3% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 11.43A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 11.43A Nga tono ITE (Commercial)