DCD24AP240T320A50
VicorVicor
DCD24AP240T320A50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCD24AP240T320A50
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua EVAL BOARD FOR DCM24AP240T320A50
Ngā Rauemi: 1.DCD24AP240T320A50.pdf2.DCD24AP240T320A50.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 146 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 146 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCD24AP240T320A50
Tau Wae DCD24AP240T320A50 Kaihanga Vicor
He Rahinga Kei te wātea 146 pcs Pepa Raraunga 1.DCD24AP240T320A50.pdf2.DCD24AP240T320A50.pdf
Putanga - Whakaputa 24V Momotuhi - Whakauru 18 V ~ 36 V
Whakamahia IC / Wahanga DCM24AP240x320A50 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® DCM® Topology Whakahaere Buck
Mana - Whakaputa 320W Ngā Hua me te Momo 1, Isolated
Ētahi Ingoa 1102-5435 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nama - Whakaputa 13.4A Poari Poari Fully Populated