B048F480T30A
Hua Hua
Tau Wae: B048F480T30A
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 300W
Ngā Rauemi: B048F480T30A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B048F480T30A
Tau Wae B048F480T30A Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1214 pcs Pepa Raraunga B048F480T30A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 38V Ngaohihi - Whakauru (Max) 55V
Momo Bus Converter Module Rahi / Rahi 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Raupapa VI Chip® BCM® Mana (Watts) 300W
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO He pai 96.2%
Whakaahuatanga Taipitopito Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 48V 6A 38V - 55V Input Nama - Whakaputa (Max) 6A