B048F240T30-EB
VicorVicor
B048F240T30-EB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B048F240T30-EB
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua EVAL BOARD 24V OUT 300W SMD
Ngā Rauemi: B048F240T30-EB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B048F240T30-EB
Tau Wae B048F240T30-EB Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga EVAL BOARD 24V OUT 300W SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3995 pcs Pepa Raraunga B048F240T30-EB.pdf
Putanga - Whakaputa 24V Momotuhi - Whakauru 38 V ~ 53 V
Whakamahia IC / Wahanga B048F240T30 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa VI Chip® BCM® Topology Whakahaere Buck
Mana - Whakaputa 300W Ngā Hua me te Momo 1, Isolated
Ētahi Ingoa 1102-1178
B048F240T30-EB-ND
B048F240T30EB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 5 (48 Hours)
Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga - Whakawhiti 3.4MHz Whakaahuatanga Taipitopito B048F240T30 VI Chip® BCM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Nama - Whakaputa 12.5A Poari Poari Fully Populated