W45-10-66B
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W45-10-66B
Kaihanga / Waitohu: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua CASE ALUM UNPAINTED 10"L X 4.5"W
Ngā Rauemi: W45-10-66B.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W45-10-66B
Tau Wae W45-10-66B Kaihanga Vector Electronics & Technology, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 1424 pcs Pepa Raraunga W45-10-66B.pdf
Taumaha - Te matotoru -
Rahi / Rahi 10.000" L x 4.500" W (254.00mm x 114.30mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa - Ratonga -
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Teitei 6.640" (168.66mm) Ngā āhuatanga Card Guides
Whakaahuatanga Taipitopito Case Metal, Aluminum Unpainted Cover Included 10.000" L x 4.500" W (254.00mm x 114.30mm) X 6.640" (168.66mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Case Tae Unpainted
Area (L x W) 45.0 in² (290 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MD-1960
MD-1960
Kaihanga: Bud Industries, Inc.
Whakaahuatanga: CABINET STEEL BLU/WHT 13"L X 8"W
I roto i te taonga: 1091 pcs
Tikiake: MD-1960.pdf
RFQ
W45-66-46B
W45-66-46B
Kaihanga: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga: CASE ALUM UNPAINTED 6.61"LX4.5"W