W30-10-66B
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W30-10-66B
Kaihanga / Waitohu: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua CASE ALUM UNPTD UNPTD 10"L X 3"W
Ngā Rauemi: W30-10-66B.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W30-10-66B
Tau Wae W30-10-66B Kaihanga Vector Electronics & Technology, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 1546 pcs Pepa Raraunga W30-10-66B.pdf
Taumaha - Te matotoru -
Rahi / Rahi 10.000" L x 3.000" W (254.00mm x 76.20mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa - Ratonga -
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Teitei 6.610" (167.89mm) Ngā āhuatanga Card Guides
Whakaahuatanga Taipitopito Case Metal, Aluminum Unpainted Cover Included 10.000" L x 3.000" W (254.00mm x 76.20mm) X 6.610" (167.89mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Case Tae Unpainted
Area (L x W) 30.0 in² (194 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
W3000
W3000
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga: RF ANT 868MHZ/1.575GHZ CHIP SLD
I roto i te taonga: 82612 pcs
Tikiake: W3000.pdf
RFQ
W30-5B
W30-5B
Kaihanga: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga: WIRE WW 30AWG PVDF RED 75'
I roto i te taonga: 5387 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
Tikiake: W3001.pdf
W3000-K
W3000-K
Whakaahuatanga: EVAL BOARD FOR W3000
Tikiake: W3000-K.pdf
W30-86-46B
W30-86-46B
Whakaahuatanga: CASE ALUM UNPAINTED 8.61"L X 3"W
Tikiake: W30-86-46B.pdf
Whakaahuatanga: CASE ALUM UNPAINTED 6.61"L X 3"W
Tikiake: W30-66-46B.pdf
W30-5AS
W30-5AS
Whakaahuatanga: WIRE WW 30AWG PVDF GREEN 300'
Tikiake:
W30-5FS
W30-5FS
Whakaahuatanga: WIRE WW 30AWG PVDF YELLOW 300'
W30
W30
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SHEAR,10-3/8",STRAIGHT HNDL,HVY
Whakaahuatanga: RF ANT 2.4GHZ/5.5GHZ CHIP SLD
W30-5A
W30-5A
Whakaahuatanga: WIRE WW 30AWG PVDF GREEN 75'
W30-5F
W30-5F
Whakaahuatanga: WIRE WW 30AWG PVDF YELLOW 75'
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel