W20-46-31B
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W20-46-31B
Kaihanga / Waitohu: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua CASE ALUM UNPAINTED 4.61"L X 2"W
Ngā Rauemi: W20-46-31B.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W20-46-31B
Tau Wae W20-46-31B Kaihanga Vector Electronics & Technology, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 1452 pcs Pepa Raraunga W20-46-31B.pdf
Taumaha - Te matotoru -
Rahi / Rahi 4.610" L x 2.000" W (117.09mm x 50.80mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa - Ratonga -
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Teitei 3.100" (78.74mm) Ngā āhuatanga Card Guides
Whakaahuatanga Taipitopito Case Metal, Aluminum Unpainted Cover Included 4.610" L x 2.000" W (117.09mm x 50.80mm) X 3.100" (78.74mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Case Tae Unpainted
Area (L x W) 9.22 in² (59.5 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
W20SP
W20SP
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SHEAR,10-3/8",SAFETY POINT,INDUS
I roto i te taonga: 2413 pcs
Tikiake:
RFQ
W20
W20
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SHEAR,10-3/8",HEAVY DUTY,INDUSTR
I roto i te taonga: 2026 pcs
Tikiake:
RFQ
W20W
W20W
Whakaahuatanga: SHEAR,10-3/8",WIDE BLADE,HEAVY D
1455L1601
1455L1601
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM NATURAL 6.3"LX4.06"W
Tikiake: 1455L1601.pdf
EJ644
EJ644
Whakaahuatanga: BOX STEEL GRAY 6"L X 4"W
Tikiake: EJ644.pdf
W200132C205AQ
W200132C205AQ
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH KEYLOCK 3POS DP3T 4A 125V
Tikiake: W200132C205AQ.pdf
W20-66-46B
W20-66-46B
Kaihanga: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga: CASE ALUM UNPAINTED 6.61"L X 2"W
Tikiake: W20-66-46B.pdf
W20LH
W20LH
Whakaahuatanga: SHEAR,10-3/8",LEFT HANDLE,HEAVY
1411QU
1411QU
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 6.99"LX4.99"W
Tikiake: 1411QU.pdf
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: PS1313-7-TM 130X130X75MM ENCL PO
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH KEYLOCK 2POS DPDT 4A 125V
Tikiake: W201132C205AQ.pdf
W20P
W20P
Whakaahuatanga: SHEAR,10-3/8",CUSHION GRIP,INDUS
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel