W16-31-31B
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W16-31-31B
Kaihanga / Waitohu: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua CASE ALUM UNPAINTED 3.1"LX1.6"W
Ngā Rauemi: W16-31-31B.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W16-31-31B
Tau Wae W16-31-31B Kaihanga Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga CASE ALUM UNPAINTED 3.1"LX1.6"W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 1314 pcs Pepa Raraunga W16-31-31B.pdf
Taumaha - Te matotoru -
Rahi / Rahi 3.100" L x 1.600" W (78.74mm x 40.64mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa - Ratonga -
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Teitei 3.100" (78.74mm) Ngā āhuatanga Card Guides
Whakaahuatanga Taipitopito Case Metal, Aluminum Unpainted Cover Included 3.100" L x 1.600" W (78.74mm x 40.64mm) X 3.100" (78.74mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Case Tae Unpainted
Area (L x W) 4.96 in² (32.0 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
W163-05G
W163-05G
Kaihanga: Cypress Semiconductor
Whakaahuatanga: IC ZERO DELAY BUFFER
I roto i te taonga: 29555 pcs
Tikiake:
RFQ
A41,GY
A41,GY
Kaihanga: Serpac Electronic Enclosures
Whakaahuatanga: BOX ABS GRAY 7.12"L X 5"W
I roto i te taonga: 16348 pcs
Tikiake: A41,GY.pdf
RFQ
AN-2852-AB
AN-2852-AB
Kaihanga: Bud Industries, Inc.
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 4.53"L X 2.56"W
Tikiake: AN-2852-AB.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: BOX S STEEL 11.81"L X 11.81"W
Tikiake:
AN-2850-A
AN-2850-A
Kaihanga: Bud Industries, Inc.
Whakaahuatanga: BOX ALUM NATURAL 3.54"L X 1.42"W
Tikiake: AN-2850-A.pdf
073,GY
073,GY
Whakaahuatanga: BOX ABS GRAY 6.88"L X 4.88"W
Tikiake: 073,GY.pdf
1550Z124BK
1550Z124BK
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 8.76"L X 5.77"W
Tikiake: 1550Z124BK.pdf
950937
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: BOX STAINLESS STEEL 30"L X 20"W
I roto i te taonga: 39 pcs
W16-31-21B
W16-31-21B
Kaihanga: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga: CASE ALUM UNPAINTED 3.1"LX1.6"W
Tikiake: W16-31-21B.pdf
JBH-4959-KO
JBH-4959-KO
Whakaahuatanga: BOX STEEL GRAY 6"L X 8"W
Tikiake: JBH-4959-KO.pdf
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 7.87"L X 9.06"W
I roto i te taonga: 350 pcs
Tikiake: 0936040304.pdf
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: PS1811F-6-O180X110X63MM ENCL POL
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel