CG4-340U/12
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG4-340U/12
Kaihanga / Waitohu: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua CARD GUIDE,340MM,WITH RETAINERS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG4-340U/12
Tau Wae CG4-340U/12 Kaihanga Vector Electronics & Technology, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 1136 pcs Pepa Raraunga
Raupapa VectorPak™ Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Mo te Whakamahia me te / Products Related 0.062" (1.57mm) Cards
Momo Accessory Polycarbonate, Snap-In Mount, 13.386" (340.00mm)