CG3-80E/12
Hua Hua
Tau Wae: CG3-80E/12
Kaihanga / Waitohu: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua CARD GUIDE 80MM ESD CLIP 12PCS
Ngā Rauemi: CG3-80E/12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG3-80E/12
Tau Wae CG3-80E/12 Kaihanga Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga CARD GUIDE 80MM ESD CLIP 12PCS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 1342 pcs Pepa Raraunga CG3-80E/12.pdf
Raupapa VectorPak™ Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Mo te Whakamahia me te / Products Related 0.062 ~ 0.090" (1.57 ~ 2.29mm) Cards
Momo Accessory Polycarbonate, Snap-In Mount, 3.150" (80.00mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CG3-K02/25
CG3-K02/25
Kaihanga: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga: CARD GUIDE RED KEY PACK OF 25
I roto i te taonga: 8373 pcs
Tikiake: CG3-K02/25.pdf
RFQ
CG3-ESD
CG3-ESD
Whakaahuatanga: CARD GUIDE UNIVERSAL ESD CLIPS
I roto i te taonga: 15403 pcs
Tikiake: CG3-ESD.pdf
RFQ
CG3-ESD/12
CG3-ESD/12
Whakaahuatanga: CARD GUIDE ESD CLIP PACK OF 12
Tikiake: CG3-ESD/12.pdf
CG3-K01/C
CG3-K01/C
Whakaahuatanga: CARD GUIDE KEY GRAY
Tikiake: CG3-K01/C.pdf
CG3-80E
CG3-80E
Whakaahuatanga: CARD GUIDE 80MM CPCI W/ESD CLIP