CCA13S-16/90
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCA13S-16/90
Kaihanga / Waitohu: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua CARD RACK EIA W/BACKPLN 16POS
Ngā Rauemi: CCA13S-16/90.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 279 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 279 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCA13S-16/90
Tau Wae CCA13S-16/90 Kaihanga Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga CARD RACK EIA W/BACKPLN 16POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 279 pcs Pepa Raraunga CCA13S-16/90.pdf
Momo Assembled Subracks with Card Guides Rahi / Rahi 9.000" L x 19.000" W (228.60mm x 482.60mm)
Raupapa VectorPak™ CCA Ētahi Ingoa CCA13S-16/90-ND
V2104
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Teitei 3U = 5.250" (133.35mm) Aratohu Aratohu Card Guide
Whakaahuatanga Taipitopito Aluminum Assembled Subracks with Card Guides 3U = 5.250" (133.35mm) Rahi Rahi Kāri 2.500" ~ 4.500" H x 6.500" L (63.50mm ~ 114.30mm x 165.10mm)