169P84WEC1-038
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 169P84WEC1-038
Kaihanga / Waitohu: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua BREADBOARD GENERAL PURPOSE NPTH
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 169P84WEC1-038
Tau Wae 169P84WEC1-038 Kaihanga Vector Electronics & Technology, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 3169 pcs Pepa Raraunga
Rahi / Rahi 17.00" L x 8.50" W (431.8mm x 215.9mm) Raupapa -
Poari Poari Poari Breadboard, General Purpose Te whakanoho Non-Plated Through Hole (NPTH)
Pana 0.1" (2.54mm) Grid Tuhinga FR4 Epoxy Glass
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Kaupapa Tae 0.042" (1.07mm) Ngā Hoapā Whakatika -
Whakaahuatanga Taipitopito Breadboard, General Purpose Non-Plated Through Hole (NPTH) Pad Per Hole (Round) 0.1" (2.54mm) Grid Tae Aratau Pad Per Hole (Round)
Poari Poari 0.038" (0.97mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
169P84
169P84
Kaihanga: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga: BREADBRD PREPUNCHED INSULAT NPTH
I roto i te taonga: 4642 pcs
Tikiake: 169P84.pdf
RFQ
169P99
169P99
I roto i te taonga: 3089 pcs
Tikiake: 169P99.pdf
RFQ
169RS
169RS
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: TRANSFORMR ISOL 115 TO 115V 60VA
Tikiake: 169RS.pdf
169PS
169PS
Whakaahuatanga: TRANSFORMR ISOL 115 TO 115V 15VA