106P106-1
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
106P106-1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 106P106-1
Kaihanga / Waitohu: Vector Electronics & Technology, Inc.
Whakaahuatanga hua BREADBOARD GENERAL PURPOSE NPTH
Ngā Rauemi: 1.106P106-1.pdf2.106P106-1.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 106P106-1
Tau Wae 106P106-1 Kaihanga Vector Electronics & Technology, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 1908 pcs Pepa Raraunga 1.106P106-1.pdf2.106P106-1.pdf
Rahi / Rahi 10.60" L x 10.60" W (269.2mm x 269.2mm) Raupapa Vectorbord® Circbord™
Poari Poari Poari Breadboard, General Purpose Te whakanoho Non-Plated Through Hole (NPTH)
Pana 0.100" (2.54mm) Ētahi Ingoa 106P1061
V1001
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga -
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Kaupapa Tae 0.042" (1.07mm) Ngā Hoapā Whakatika -
Whakaahuatanga Taipitopito Breadboard, General Purpose Non-Plated Through Hole (NPTH) Pad Per Hole (Round) 0.100" (2.54mm) Tae Aratau Pad Per Hole (Round)
Poari Poari 0.062" (1.57mm) 1/16"