VSB3200-M3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
VSB3200-M3/73 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VSB3200-M3/73
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO201AD
Ngā Rauemi: VSB3200-M3/73.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VSB3200-M3/73
Tau Wae VSB3200-M3/73 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO201AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 199493 pcs Pepa Raraunga VSB3200-M3/73.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 3A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-201AD Raupapa TMBS®
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F 175pF @ 4V, 1MHz Ko te poari DO-201AD, Axial
Ētahi Ingoa VSB3200M373 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga VSB3200-M3/73 Whakaahua nui Diode Schottky 200V 3A Through Hole DO-201AD
Te Whirihoranga Diode 60µA @ 200V Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO201AD
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.2V @ 3A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200V
Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C