VS-STPS20L15GTRRP
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-STPS20L15GTRRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-STPS20L15GTRRP
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 15V 20A D2PAK
Ngā Rauemi: VS-STPS20L15GTRRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-STPS20L15GTRRP
Tau Wae VS-STPS20L15GTRRP Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 15V 20A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59082 pcs Pepa Raraunga VS-STPS20L15GTRRP.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 20A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-263AB (D²PAK) Raupapa Automotive, AEC-Q101
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F 2000pF @ 5V, 1MHz Ko te poari TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ētahi Ingoa VSSTPS20L15GTRRP Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga VS-STPS20L15GTRRP Whakaahua nui Diode Schottky 15V 20A Surface Mount TO-263AB (D²PAK)
Te Whirihoranga Diode 10mA @ 15V Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 15V 20A D2PAK
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 520mV @ 40A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15V
Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 125°C