VS-SD823C25S30C
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-SD823C25S30C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-SD823C25S30C
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 2.5KV 910A B-43
Ngā Rauemi: 1.VS-SD823C25S30C.pdf2.VS-SD823C25S30C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 789 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 789 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-SD823C25S30C
Tau Wae VS-SD823C25S30C Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE MODULE 2.5KV 910A B-43 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 789 pcs Pepa Raraunga 1.VS-SD823C25S30C.pdf2.VS-SD823C25S30C.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 910A
Tuhinga o mua - Breakdown B-43, Hockey PUK Raupapa -
RoHS Tūnga Bulk Te Whakaora Whakaora (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari B-43, PUK
Ētahi Ingoa *SD823C25S30C
SD823C25S30C
SD823C25S30C-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 3µs
Momo Tae Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga VS-SD823C25S30C
Whakaahua nui Diode Standard 2500V (2.5kV) 910A Stud Mount B-43, Hockey PUK Te Whirihoranga Diode 50mA @ 2500V
Whakaahuatanga DIODE MODULE 2.5KV 910A B-43 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.85V @ 1500A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 2500V (2.5kV)