VS-SD453N25S20PC
Vishay Semiconductor Diodes Division
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-SD453N25S20PC
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 2.5KV 400A B8
Ngā Rauemi: VS-SD453N25S20PC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 666 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 666 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-SD453N25S20PC
Tau Wae VS-SD453N25S20PC Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 2.5KV 400A B8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 666 pcs Pepa Raraunga VS-SD453N25S20PC.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 400A
Tuhinga o mua - Breakdown B-8 Raupapa -
RoHS Tūnga Bulk Te Whakaora Whakaora (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari B-8
Ētahi Ingoa *SD453N25S20PC
SD453N25S20PC
SD453N25S20PC-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 2µs
Momo Tae Chassis, Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Waehanga Kaihanga VS-SD453N25S20PC
Whakaahua nui Diode Standard 2500V (2.5kV) 400A Chassis, Stud Mount B-8 Te Whirihoranga Diode 50mA @ 2500V
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 2.5KV 400A B8 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2.2V @ 1500A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 2500V (2.5kV) Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C