VS-SD1553C25S30K
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-SD1553C25S30K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-SD1553C25S30K
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 2.5KV 1650A DO200AC
Ngā Rauemi: 1.VS-SD1553C25S30K.pdf2.VS-SD1553C25S30K.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 297 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 297 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-SD1553C25S30K
Tau Wae VS-SD1553C25S30K Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE MODULE 2.5KV 1650A DO200AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 297 pcs Pepa Raraunga 1.VS-SD1553C25S30K.pdf2.VS-SD1553C25S30K.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1650A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-200AC, K-PUK Raupapa -
RoHS Tūnga Bulk Te Whakaora Whakaora (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari DO-200AC, K-PUK
Ētahi Ingoa *SD1553C25S30K
SD1553C25S30K
VS-SD1553C25S30K-ND
VSSD1553C25S30K
VSSD1553C25S30K-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 3µs
Momo Tae Clamp On Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga VS-SD1553C25S30K
Whakaahua nui Diode Standard 2500V (2.5kV) 1650A Clamp On DO-200AC, K-PUK Te Whirihoranga Diode 75mA @ 2500V
Whakaahuatanga DIODE MODULE 2.5KV 1650A DO200AC I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2.6V @ 4000A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 2500V (2.5kV)