VS-MBRS1100TRPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-MBRS1100TRPBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-MBRS1100TRPBF
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
Ngā Rauemi: VS-MBRS1100TRPBF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-MBRS1100TRPBF
Tau Wae VS-MBRS1100TRPBF Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4739 pcs Pepa Raraunga VS-MBRS1100TRPBF.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1A
Tuhinga o mua - Breakdown SMB Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)