VS-HFA70FA120
Vishay Semiconductor Diodes Division
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-HFA70FA120
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE HEXFRED 70A 1200V SOT-227
Ngā Rauemi: VS-HFA70FA120.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
160 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-HFA70FA120
Tau Wae VS-HFA70FA120 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE HEXFRED 70A 1200V SOT-227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2069 pcs Pepa Raraunga VS-HFA70FA120.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 2 Independent
Tuhinga o mua - Breakdown SOT-227 Tere 70A
Raupapa HEXFRED® RoHS Tūnga Tray
Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) Ko te poari SOT-227-4, miniBLOC
Ētahi Ingoa VSHFA70FA120 Te Mahinga Mahi - Ngaru 51ns
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Waehanga Kaihanga VS-HFA70FA120
Whakaahua nui Diode Array 2 Independent Standard 1200V (1.2kV) 70A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC Te Whirihoranga Diode 75µA @ 1200V
Whakaahuatanga DIODE HEXFRED 70A 1200V SOT-227 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3.8V @ 60A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 1200V (1.2kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C