VS-EBU15006-F4
Vishay Semiconductor Diodes Division
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-EBU15006-F4
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE GP 600V 150A POWERTAB
Ngā Rauemi: VS-EBU15006-F4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
375 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-EBU15006-F4
Tau Wae VS-EBU15006-F4 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE GP 600V 150A POWERTAB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23481 pcs Pepa Raraunga VS-EBU15006-F4.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 150A
Tuhinga o mua - Breakdown PowerTab® Raupapa FRED Pt®
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari PowerTab®
Te Mahinga Mahi - Ngaru 100ns Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga VS-EBU15006-F4 Whakaahua nui Diode Standard 600V 150A Through Hole PowerTab®
Te Whirihoranga Diode 8µA @ 600V Whakaahuatanga DIODE GP 600V 150A POWERTAB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.63V @ 150A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 600V
Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 175°C