VS-8TQ100GSTRRPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-8TQ100GSTRRPBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-8TQ100GSTRRPBF
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK
Ngā Rauemi: VS-8TQ100GSTRRPBF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-8TQ100GSTRRPBF
Tau Wae VS-8TQ100GSTRRPBF Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5565 pcs Pepa Raraunga VS-8TQ100GSTRRPBF.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 8A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-263AB (D²PAK) Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F 500pF @ 5V, 1MHz Ko te poari TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ētahi Ingoa VS8TQ100GSTRRPBF Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga VS-8TQ100GSTRRPBF
Whakaahua nui Diode Schottky 100V 8A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Te Whirihoranga Diode 280µA @ 100V
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 720mV @ 8A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 100V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 175°C