VS-60EPU02-N3
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-60EPU02-N3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-60EPU02-N3
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE INPUT 60A 200V TO-247
Ngā Rauemi: VS-60EPU02-N3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-60EPU02-N3
Tau Wae VS-60EPU02-N3 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE INPUT 60A 200V TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24864 pcs Pepa Raraunga VS-60EPU02-N3.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 60A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-247AC Modified Raupapa FRED Pt®
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-247-2
Ētahi Ingoa VS60EPU02N3 Te Mahinga Mahi - Ngaru 28ns
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga VS-60EPU02-N3
Whakaahua nui Diode Standard 200V 60A Through Hole TO-247AC Modified Te Whirihoranga Diode 50µA @ 200V
Whakaahuatanga DIODE INPUT 60A 200V TO-247 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.08V @ 60A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 175°C