VS-50SQ060G
Vishay Semiconductor Diodes Division
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-50SQ060G
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 60V 5A AXIAL
Ngā Rauemi: VS-50SQ060G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-50SQ060G
Tau Wae VS-50SQ060G Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 60V 5A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5244 pcs Pepa Raraunga VS-50SQ060G.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 5A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AR Raupapa -
RoHS Tūnga Bulk Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F 500pF @ 5V, 1MHz Ko te poari DO-204AR, Axial
Ētahi Ingoa VS50SQ060G Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga VS-50SQ060G
Whakaahua nui Diode Schottky 60V 5A Through Hole DO-204AR Te Whirihoranga Diode 150µA @ 60V
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 60V 5A AXIAL I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 660mV @ 5A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 60V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 175°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VS-50SQ080G
VS-50SQ080G
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 80V 5A AXIAL
I roto i te taonga: 6026 pcs
Tikiake: VS-50SQ080G.pdf
RFQ
VS-50SQ060GTR
VS-50SQ060GTR
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 60V 5A AXIAL