VS-50PFR80W
Vishay Semiconductor Diodes Division
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-50PFR80W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 800V 50A DO203AB
Ngā Rauemi: VS-50PFR80W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-50PFR80W
Tau Wae VS-50PFR80W Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 800V 50A DO203AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18486 pcs Pepa Raraunga VS-50PFR80W.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard, Reverse Polarity Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 50A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-203AB (DO-5) Raupapa -
RoHS Tūnga Bulk Te Whakaora Whakaora (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari DO-203AB, DO-5, Stud
Ētahi Ingoa VS50PFR80W Momo Tae Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga VS-50PFR80W Whakaahua nui Diode Standard, Reverse Polarity 800V 50A Stud Mount DO-203AB (DO-5)
Te Whirihoranga Diode - Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 800V 50A DO203AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.4V @ 125A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 800V
Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 180°C