VS-40HFL40S05
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-40HFL40S05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-40HFL40S05
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 400V 40A DO203AB
Ngā Rauemi: VS-40HFL40S05.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-40HFL40S05
Tau Wae VS-40HFL40S05 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 400V 40A DO203AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13704 pcs Pepa Raraunga VS-40HFL40S05.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 40A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-203AB Raupapa -
RoHS Tūnga Bulk Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari DO-203AB, DO-5, Stud
Ētahi Ingoa *40HFL40S05
40HFL40S05
40HFL40S05-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 500ns
Momo Tae Chassis, Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga VS-40HFL40S05
Whakaahua nui Diode Standard 400V 40A Chassis, Stud Mount DO-203AB Te Whirihoranga Diode 100µA @ 400V
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 400V 40A DO203AB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.95V @ 40A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 400V Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 125°C