VS-30EPH03-N3
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-30EPH03-N3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-30EPH03-N3
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 300V 30A TO247AC
Ngā Rauemi: VS-30EPH03-N3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-30EPH03-N3
Tau Wae VS-30EPH03-N3 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 300V 30A TO247AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26606 pcs Pepa Raraunga VS-30EPH03-N3.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 30A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-247AC Modified Raupapa FRED Pt®
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-247-2
Ētahi Ingoa VS-30EPH03-N3GI Te Mahinga Mahi - Ngaru 38ns
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga VS-30EPH03-N3
Whakaahua nui Diode Standard 300V 30A Through Hole TO-247AC Modified Te Whirihoranga Diode 60µA @ 300V
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 300V 30A TO247AC I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.25V @ 30A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 300V Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C