VS-20MQ060NPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-20MQ060NPBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-20MQ060NPBF
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 60V 2A DO214AC
Ngā Rauemi: VS-20MQ060NPBF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-20MQ060NPBF
Tau Wae VS-20MQ060NPBF Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 60V 2A DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5917 pcs Pepa Raraunga VS-20MQ060NPBF.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 2A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AC (SMA) Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F 31pF @ 10V, 1MHz Ko te poari DO-214AC, SMA
Ētahi Ingoa VS20MQ060NPBF Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga VS-20MQ060NPBF
Whakaahua nui Diode Schottky 60V 2A Surface Mount DO-214AC (SMA) Te Whirihoranga Diode 50µA @ 600V
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 60V 2A DO214AC I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 780mV @ 2A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 60V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C