VS-18TQ045-N3
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-18TQ045-N3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-18TQ045-N3
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 18A 45V TO-220AC
Ngā Rauemi: VS-18TQ045-N3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-18TQ045-N3
Tau Wae VS-18TQ045-N3 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 18A 45V TO-220AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60809 pcs Pepa Raraunga VS-18TQ045-N3.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 18A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-220AC Raupapa -
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F 1400pF @ 5V, 1MHz Ko te poari TO-220-2
Ētahi Ingoa VS18TQ045N3 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga VS-18TQ045-N3 Whakaahua nui Diode Schottky 45V 18A Through Hole TO-220AC
Te Whirihoranga Diode 2mA @ 45V Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 18A 45V TO-220AC
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 600mV @ 18A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 45V
Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 175°C