VS-15ETX06STRRPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-15ETX06STRRPBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-15ETX06STRRPBF
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE HYPERFAST 15A 600V D2PAK
Ngā Rauemi: VS-15ETX06STRRPBF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-15ETX06STRRPBF
Tau Wae VS-15ETX06STRRPBF Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE HYPERFAST 15A 600V D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82932 pcs Pepa Raraunga VS-15ETX06STRRPBF.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 15A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-263AB (D²PAK) Raupapa Automotive, AEC-Q101, FRED Pt®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ētahi Ingoa VS15ETX06STRRPBF Te Mahinga Mahi - Ngaru 22ns
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga VS-15ETX06STRRPBF
Whakaahua nui Diode Standard 600V 15A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Te Whirihoranga Diode 50µA @ 600V
Whakaahuatanga DIODE HYPERFAST 15A 600V D2PAK I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3.2V @ 15A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 600V Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C