VS-15ETH06-1PBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-15ETH06-1PBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-15ETH06-1PBF
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE HYPER 15A 600V TO-262
Ngā Rauemi: VS-15ETH06-1PBF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-15ETH06-1PBF
Tau Wae VS-15ETH06-1PBF Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE HYPER 15A 600V TO-262 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70763 pcs Pepa Raraunga VS-15ETH06-1PBF.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 15A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-262AA Raupapa Automotive, AEC-Q101, FRED Pt®
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Ētahi Ingoa VS15ETH061PBF Te Mahinga Mahi - Ngaru 29ns
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Waehanga Kaihanga VS-15ETH06-1PBF
Whakaahua nui Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-262AA Te Whirihoranga Diode 40µA @ 600V
Whakaahuatanga DIODE HYPER 15A 600V TO-262 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2.2V @ 15A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 600V Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C