VS-12FLR100S05
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-12FLR100S05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VS-12FLR100S05
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 1KV 12A DO203AA
Ngā Rauemi: VS-12FLR100S05.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VS-12FLR100S05
Tau Wae VS-12FLR100S05 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 1KV 12A DO203AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14260 pcs Pepa Raraunga VS-12FLR100S05.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 12A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-203AA Raupapa -
RoHS Tūnga Bulk Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari DO-203AA, DO-4, Stud
Ētahi Ingoa *12FLR100S05
12FLR100S05
VS-12FLR100S05-ND
VS12FLR100S05
VS12FLR100S05-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 500ns
Momo Tae Chassis, Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga VS-12FLR100S05
Whakaahua nui Diode Standard 1000V (1kV) 12A Chassis, Stud Mount DO-203AA Te Whirihoranga Diode 50µA @ 1000V
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 1KV 12A DO203AA I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.4V @ 12A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 1000V (1kV) Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 150°C