VI40100GHM3/4W
Vishay Semiconductor Diodes Division
VI40100GHM3/4W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VI40100GHM3/4W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO262AA
Ngā Rauemi: VI40100GHM3/4W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VI40100GHM3/4W
Tau Wae VI40100GHM3/4W Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO262AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57745 pcs Pepa Raraunga VI40100GHM3/4W.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 20A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-262AA Raupapa Automotive, AEC-Q101
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Waehanga Kaihanga VI40100GHM3/4W
Whakaahua nui Diode Schottky 100V 20A Through Hole TO-262AA Te Whirihoranga Diode 500µA @ 100V
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO262AA I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 810mV @ 20A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 100V Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C