VF20120S-E3/45
Vishay Semiconductor Diodes Division
VF20120S-E3/45 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VF20120S-E3/45
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 120V 20A ITO220AB
Ngā Rauemi: VF20120S-E3/45.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VF20120S-E3/45
Tau Wae VF20120S-E3/45 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 120V 20A ITO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4009 pcs Pepa Raraunga VF20120S-E3/45.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 20A
Tuhinga o mua - Breakdown ITO-220AB Raupapa TMBS®
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Ētahi Ingoa VF20120S-E3/45-ND
VF20120S-E3/45GI
Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga VF20120S-E3/45
Whakaahua nui Diode Schottky 120V 20A Through Hole ITO-220AB Te Whirihoranga Diode 300µA @ 120V
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 120V 20A ITO220AB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.12V @ 20A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 120V Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C