L79D-R24-W-12
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L79D-R24-W-12
Kaihanga / Waitohu: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga hua LED IND RED DIFF 24V 6" WIRE LD
Ngā Rauemi: L79D-R24-W-12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L79D-R24-W-12
Tau Wae L79D-R24-W-12 Kaihanga VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga LED IND RED DIFF 24V 6" WIRE LD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15448 pcs Pepa Raraunga L79D-R24-W-12.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 24V
Tirohia te Angle 60° Momo LED
Kāhua Whakamutunga Wire Leads - 6" (152.40mm) Raupapa L79
Ratonga DC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.31" (7.87mm) Ētahi Ingoa L79DR24W12
VCCL79D-R24-W-12
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 80mcd
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakaaetanga Maama Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top Tae Tae Red
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae Tae Red
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Red Diffused 60° 24V 20mA Round with Flat Top Wire Leads - 6" (152.40mm) I teie nei 20mA