L59D-R24-W-18
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L59D-R24-W-18
Kaihanga / Waitohu: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga hua LED PANEL INDICATOR 24V RED
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L59D-R24-W-18
Tau Wae L59D-R24-W-18 Kaihanga VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga LED PANEL INDICATOR 24V RED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24346 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Tae - Tuhinga 24V
Tirohia te Angle 60° Momo LED
Kāhua Whakamutunga Wire Leads - 6" (152.40mm) Raupapa L59
Ratonga DC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.25" (6.35mm) Te Whakatauranga a Millicandela 20mcd
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakaaetanga Maama Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 5.08mm Tae Tae Red
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Diffused 60° 24V Round with Domed Top, 5.08mm Wire Leads - 6" (152.40mm) I teie nei -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
L59D-R2-W
L59D-R2-W
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: LED PANEL INDICATOR 2V RED