L59C-R24-W
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L59C-R24-W
Kaihanga / Waitohu: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga hua LED PANEL INDICATOR 24V RED
Ngā Rauemi: L59C-R24-W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L59C-R24-W
Tau Wae L59C-R24-W Kaihanga VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga LED PANEL INDICATOR 24V RED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28247 pcs Pepa Raraunga L59C-R24-W.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 24V
Tirohia te Angle 30° Momo LED
Kāhua Whakamutunga Wire Leads - 6" (152.40mm) Raupapa L59
Ratonga DC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.25" (6.35mm) Te Whakatauranga a Millicandela 50mcd
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 5.08mm Tae Tae Red
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Clear 30° 24V Round with Domed Top, 5.08mm Wire Leads - 6" (152.40mm) I teie nei -