V40100C-E3
Vishay Semiconductor Diodes Division
V40100C-E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V40100C-E3
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Ngā Rauemi: 1.V40100C-E3.pdf2.V40100C-E3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V40100C-E3
Tau Wae V40100C-E3 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73159 pcs Pepa Raraunga 1.V40100C-E3.pdf2.V40100C-E3.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1 Pair Common Cathode
Tuhinga o mua - Breakdown TO-220AB Tere 20A
Raupapa - RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) Ko te poari TO-220-3
Ētahi Ingoa VTS40100CT-E3/4W
VTS40100CT-E3/4W-ND
Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga V40100C-E3 Whakaahua nui Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-220-3
Te Whirihoranga Diode 1mA @ 100V Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 730mV @ 20A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 100V
Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C