UF1007-M3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
UF1007-M3/73 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF1007-M3/73
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE 1A 1000V 75NS DO-41
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF1007-M3/73
Tau Wae UF1007-M3/73 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE 1A 1000V 75NS DO-41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 690861 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AL (DO-41) Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F 10pF @ 4V, 1MHz Ko te poari DO-204AL, DO-41, Axial
Te Mahinga Mahi - Ngaru 75ns Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Waehanga Kaihanga UF1007-M3/73 Whakaahua nui Diode Standard 1000V (1kV) 1A Through Hole DO-204AL (DO-41)
Te Whirihoranga Diode - Whakaahuatanga DIODE 1A 1000V 75NS DO-41
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.7V @ 1A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 1000V (1kV)
Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 150°C