U5131-000005-030PA
TE Connectivity Measurement Specialties
U5131-000005-030PA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: U5131-000005-030PA
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Measurement Specialties
Whakaahuatanga hua SENSOR 30PSIA 1/4NPT .5-4.5V 2'
Ngā Rauemi: U5131-000005-030PA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 644 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 644 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o U5131-000005-030PA
Tau Wae U5131-000005-030PA Kaihanga TE Connectivity Measurement Specialties
He Rahinga Kei te wātea 644 pcs Pepa Raraunga U5131-000005-030PA.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Kāhua Whakamutunga Cable
Whakawhiti Mahinga / Whakatau Male - 1/4" (6.35mm) NPT Ahua Tae 4.75 V ~ 5.25 V
Raupapa U5100 Nga Urupare Whakautu 90 PSI (620.53 kPa)
Kāhua Port Absolute Ko te poari Cylinder
Momo putanga Analog Voltage Ētahi Ingoa 223-1002
U5131000005030PA
Orifice Taimana 30 PSI (206.84 kPa) Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei Threaded
Waehanga Kaihanga U5131-000005-030PA Ngā āhuatanga Temperature Compensated
Whakaahua nui Pressure Sensor 30 PSI (206.84 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder Ngā Mamati me Ngā Pūāhua ±1%
Whakaahuatanga SENSOR 30PSIA 1/4NPT .5-4.5V 2' Tae - Whakaaetanga (Max) 0.5 V ~ 4.5 V