ST8R003B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST8R003B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ST8R003B
Kaihanga / Waitohu: U.S. Sensor
Whakaahuatanga hua ICL 8 OHM 20% 3A 15.88MM
Ngā Rauemi: ST8R003B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ST8R003B
Tau Wae ST8R003B Kaihanga U.S. Sensor
Whakaahuatanga ICL 8 OHM 20% 3A 15.88MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5401 pcs Pepa Raraunga ST8R003B.pdf
Te manawanui ±20% Raupapa ST
R @ Ngāianei 280 mOhms R @ 25 ° C 8 Ohms
Packaging Bulk Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taimana 0.625" (15.88mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Inrush Current Limiter 8 Ohms ±20% 3A 0.625" (15.88mm) I teie nei - Te Tae Maehe Max 3A