UR024-06N
Tripp LiteTripp Lite
UR024-06N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UR024-06N
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua USB A-M TO A-F EXT CABLE
Ngā Rauemi: 1.UR024-06N.pdf2.UR024-06N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UR024-06N
Tau Wae UR024-06N Kaihanga Tripp Lite
He Rahinga Kei te wātea 42634 pcs Pepa Raraunga 1.UR024-06N.pdf2.UR024-06N.pdf
Waea Wire 24 AWG, 28 AWG Kāhua Reversible
Ngā whakaaturanga USB 2.0 Te whakangungu Shielded
Raupapa - Ētahi Ingoa TL1783
UR024-06N-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 0.50' (152.4mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito USB 2.0 Cable A Female to A Male 0.50' (152.4mm) Shielded Whirihoranga A Female to A Male