SS7415-15
Tripp LiteTripp Lite
SS7415-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS7415-15
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 48" 16OUT RACK MOUNT
Ngā Rauemi: 1.SS7415-15.pdf2.SS7415-15.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS7415-15
Tau Wae SS7415-15 Kaihanga Tripp Lite
Whakaahuatanga POWER STRIP 48" 16OUT RACK MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 1488 pcs Pepa Raraunga 1.SS7415-15.pdf2.SS7415-15.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120V
Momo Outlet Strip, Surge Protector Raupapa -
Whakamahia te Rohe North America Parenga Mahinga Circuit Breaker(s)
Ētahi Ingoa SS741515
TL274
Momo Tae Bench, Rack, Wall
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Kua Tiakina Nga Raina Media -
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Te Poari Whare Aluminum Ngā āhuatanga -
Energy 450J Anei - Max 15A