SRWF2U36
Tripp LiteTripp Lite
SRWF2U36 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRWF2U36
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua 2UWALL MNT RACK ENC 43X26X5
Ngā Rauemi: 1.SRWF2U36.pdf2.SRWF2U36.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 244 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 244 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRWF2U36
Tau Wae SRWF2U36 Kaihanga Tripp Lite
He Rahinga Kei te wātea 244 pcs Pepa Raraunga 1.SRWF2U36.pdf2.SRWF2U36.pdf
Taumaha 27 lbs (12.2kg) Tuhinga o mua Back, Bottom, Front
Momo Cabinet Rack Kāhua Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key Raupapa SmartRack™
Ētahi Ingoa SRWF2U36-ND
TL2246
Whakatairanga Rara One Pair
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Metal, Steel
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Cable Entry Systems, Locking, Wall Mount Door Steel
Kaupapa - Paewhiri 3.500" L x 36.000" H (88.90mm x 914.40mm) Kaupapa - Whānui 4.500" L x 25.598" W x 43.000" H (114.30mm x 650.20mm x 1092.20mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 4.500" L x 25.598" W x 43.000" H (114.30mm x 650.20mm x 1092.20mm) Black Tae Black