SRW18US13
Tripp LiteTripp Lite
SRW18US13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRW18US13
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua 18UWALL MNT RACK ENC 36X24X13
Ngā Rauemi: 1.SRW18US13.pdf2.SRW18US13.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 181 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 181 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRW18US13
Tau Wae SRW18US13 Kaihanga Tripp Lite
He Rahinga Kei te wātea 181 pcs Pepa Raraunga 1.SRW18US13.pdf2.SRW18US13.pdf
Taumaha 84 lbs (38.1kg) Tuhinga o mua Front, Sides
Momo Cabinet Rack Kāhua Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Raupapa SmartRack™
Ētahi Ingoa SRW18US13-ND Whakatairanga Rara One Pair
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Metal, Steel
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Cable Entry Systems, Locking, Removable Sides, Wall Mount Door Steel
Kaupapa - Paewhiri 13.000" L x 32.090" H (330.20mm x 815.09mm) Kaupapa - Whānui 13.000" L x 23.620" W x 35.600" H (330.20mm x 599.95mm x 904.24mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 13.000" L x 23.620" W x 35.600" H (330.20mm x 599.95mm x 904.24mm) Black Tae Black