SR48UBEXPND
Tripp LiteTripp Lite
SR48UBEXPND Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SR48UBEXPND
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua 48U 4-POST OPEN FRAME RACK
Ngā Rauemi: 1.SR48UBEXPND.pdf2.SR48UBEXPND.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 69 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 69 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SR48UBEXPND
Tau Wae SR48UBEXPND Kaihanga Tripp Lite
He Rahinga Kei te wātea 69 pcs Pepa Raraunga 1.SR48UBEXPND.pdf2.SR48UBEXPND.pdf
Taumaha 171 lbs (77.6kg) Tuhinga o mua Back, Front, Top
Momo Open Rack Kāhua Open Rack, Double Frame
Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Raupapa SmartRack™
Whakatairanga Rara Two Pair Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Metal, Steel Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Cable Entry Systems
Door Steel Kaupapa - Paewhiri 37.000" L x 84.000" H (939.80mm x 2133.60mm)
Kaupapa - Whānui 43.000" L x 23.630" W x 89.000" H (1092.20mm x 600.20mm x 2260.60mm) Whakaahuatanga Taipitopito Metal, Steel Open Rack Open Rack, Double Frame 43.000" L x 23.630" W x 89.000" H (1092.20mm x 600.20mm x 2260.60mm) Black
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SR48UBDPWD
SR48UBDPWD
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: 48U RACK ENCL SERVER CABINET 48"