PV1000HF
Tripp LiteTripp Lite
PV1000HF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PV1000HF
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua INVERTER 1000W 12VDC 4 OUTLET
Ngā Rauemi: 1.PV1000HF.pdf2.PV1000HF.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 346 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 346 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PV1000HF
Tau Wae PV1000HF Kaihanga Tripp Lite
Whakaahuatanga INVERTER 1000W 12VDC 4 OUTLET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 346 pcs Pepa Raraunga 1.PV1000HF.pdf2.PV1000HF.pdf
Taumaha 6.8 lbs (3.1kg) Putanga - Whakaputa 120VAC
Momotuhi - Whakauru 12VDC Momo Inverter
Rahi 13.00" L x 6.00" W x 4.25" H (330.2mm x 152.4mm x 107.9mm) Raupapa PowerVerter®
Mahinga Mamao Yes Whakamahia te Rohe North America
Mana - Tae Whakaputa 2kW Mana - Te haere tonu 1kW