PS7224-20
Tripp LiteTripp Lite
PS7224-20 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PS7224-20
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 72" 24OUT 15'CORD
Ngā Rauemi: 1.PS7224-20.pdf2.PS7224-20.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 976 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 976 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PS7224-20
Tau Wae PS7224-20 Kaihanga Tripp Lite
Whakaahuatanga POWER STRIP 72" 24OUT 15'CORD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 976 pcs Pepa Raraunga 1.PS7224-20.pdf2.PS7224-20.pdf
Taumaha 6.5 lbs (2.9kg) Momotuhi - Whakauru 120V
Momo Outlet Strip Raupapa -
Whakamahia te Rohe North America Parenga Mahinga Circuit Breaker(s)
Ētahi Ingoa PS7224-20-ND
TL1965
Momo Tae Bench, Rack, Wall
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Kua Tiakina Nga Raina Media -
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Poari Whare Aluminum Ngā āhuatanga -
Energy - Anei - Max 20A
Raina Rita 15' (4.57m) Hononga - Whakaputa AC NEMA 5-15R (22), 5-20R (2)
Hononga - Whakauru AC NEMA 5-20P Whakaaetanga cUL, UL
Ngā putanga AC 24
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PS7224-20HW
PS7224-20HW
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: POWER STRIP 72" 24 OUT NO COR