PDUV30HV
Tripp LiteTripp Lite
PDUV30HV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDUV30HV
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua PDU BASIC 208V 240V 30A 6 C19
Ngā Rauemi: 1.PDUV30HV.pdf2.PDUV30HV.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 300 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDUV30HV
Tau Wae PDUV30HV Kaihanga Tripp Lite
Whakaahuatanga PDU BASIC 208V 240V 30A 6 C19 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 300 pcs Pepa Raraunga 1.PDUV30HV.pdf2.PDUV30HV.pdf
Momotuhi - Whakauru 230V Momo PDU (Power Distribution Unit)
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Parenga Mahinga Circuit Breaker(s) Momo Tae Rack, Vertical
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Kua Tiakina Nga Raina Media -
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Poari Whare Aluminum Ngā āhuatanga -
Energy - Anei - Max 30A
Raina Rita 10' (3.05m) Hononga - Whakaputa AC IEC 320-C13 (32), C19 (6)
Hononga - Whakauru AC NEMA L6-30P Whakaaetanga NOM, UL
Ngā putanga AC 38
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PDUNV
PDUNV
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: POWER STRIP 14OUT 10'CORD RACK
I roto i te taonga: 635 pcs
Tikiake: PDUNV.pdf
RFQ
PDUMVR30NETLX
PDUMVR30NETLX
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: PDU SWITCHED 120V 30A 24 5-15/20
I roto i te taonga: 81 pcs
Tikiake: PDUMVR30NETLX.pdf
RFQ
PDUSIDEBRKT
PDUSIDEBRKT
Whakaahuatanga: KIT PDU, SURGE, POWER STRIP
I roto i te taonga: 2705 pcs
Tikiake: PDUSIDEBRKT.pdf
PDUMVR30HVNETLX
PDUMVR30HVNETLX
Whakaahuatanga: 5/5.8KW SINGLE-PHASE SWITCHED PD
I roto i te taonga: 77 pcs
Tikiake: PDUMVR30HVNETLX.pdf
PDUMVR20NETLX
PDUMVR20NETLX
Whakaahuatanga: PDU SWITCHED 120V 20A 24 5-15/20
I roto i te taonga: 87 pcs
Tikiake: PDUMVR20NETLX.pdf
PDUV15
PDUV15
Whakaahuatanga: PDU BASIC 15A 5-15R 14 OUTLET