PDUMNH30HV
Tripp LiteTripp Lite
PDUMNH30HV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDUMNH30HV
Kaihanga / Waitohu: Tripp Lite
Whakaahuatanga hua PDU MONITORED 208V/240V 30A C13
Ngā Rauemi: PDUMNH30HV.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 136 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 136 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDUMNH30HV
Tau Wae PDUMNH30HV Kaihanga Tripp Lite
Whakaahuatanga PDU MONITORED 208V/240V 30A C13 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136 pcs Pepa Raraunga PDUMNH30HV.pdf
Momotuhi - Whakauru 230V Momo PDU (Power Distribution Unit)
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Parenga Mahinga Circuit Breaker(s) Momo Tae Rack, Horizontal
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Kua Tiakina Nga Raina Media -
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Poari Whare Steel Ngā āhuatanga Load Meter
Energy - Anei - Max 30A
Raina Rita 12' (3.66m) Hononga - Whakaputa AC IEC 320-C13 (12), C19 (4)
Hononga - Whakauru AC NEMA L6-30P Whakaaetanga CSA, NOM, UL
Ngā putanga AC 16
Ngā Hua e hāngai ana
PDUMNH32HVAT
PDUMNH32HVAT
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: 7.4KW SINGLE-PHASE 230V ATS/MONI
I roto i te taonga: 104 pcs
Tikiake: PDUMNH32HVAT.pdf
RFQ
PDUMNH30HVAT
PDUMNH30HVAT
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: POWER OUTLET STRIPS
I roto i te taonga: 100 pcs
Tikiake: PDUMNH30HVAT.pdf
RFQ
PDUMNV15LX
PDUMNV15LX
Whakaahuatanga: PDU MONITORED 1.4KW 120V 16 5-15